2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yaz Döneminde diğer yükseköğretim kurumlarından ders almak isteyen öğrencilerimiz, Yaz Okulu Eş Değer Ders Değerlendirme Formunu ve formda istenen (ders içerikleri, transkript belgesi,ÖSYM çıktıları) belgeleri eksiksiz düzenleyerek ilgili dersin öğretim elemanına imzalatmalı ve teslim etmelidir.
Dersin öğretim elemanından onay almadan yaz okuluna devam eden öğrencilerimiz dersten başarılı olsalar dahi notları OBS'ye işlenmeyecektir. Öğrencilerimiz, gidecek oldukları kurumun harcını yatırmadan Fakültemizden onay almalıdırlar.
Öğrenci Yaz Okulu’nu bıraktığı takdirde hem yaz okulu aldığı üniversiteye hem de Fakültemize bilgi vermelidir. Aksi takdirde derse devam etmediği için karşı okuldan gelen transkriptte yer alan DZ, FF, FD olarak gelen harf notları ÖBS’ye işlenecektir.
Ders Alma Esasları:
Yaz Okulu Eşdeğer Ders Değerlendirme Formu için tıklayınız.
İş Akış Şeması için tıklayınız.
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İlahiyat Fakültesi Yaz Okulu