29.06.2022 tarihinde Fakültemiz Dekan vekilliği görevine başlayan Prof.Dr.Ahmet ÇAPKU' ya Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü öğretim üyesi Doç.Dr. Yasin ÜNLÜTÜRK, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Beytullah BEKAR ve Dr. Öğretim Üyesi Yasin YAYLA hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu belirten Dekanımız Prof.Dr.Ahmet ÇAPKU misafirlerimize teşekkür ettiler.
HAYIRLI OLSUN TEBRİK