Fakültemizde Dekanlık görevine başlayan Prof.Dr. Mustafa CANLI hocamıza Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mesut AYAR, Dekan Yardımcıları Doç.Dr.Hale KARAYER ve Dr. Öğretim Üyesi Tarık ÖZÇELİK, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Toplantıda Fakülte öğretim üyemiz Nevzat ERKAN hazır bulundular.Ziyaretlerden memnuniyet duyduğunu belirten Dekanımız Prof.Dr Mustafa CANLI Fakülteler arası işbirliğine önem verdiklerini birlikte iş ve projeler üreteceklerini söyleyip misafirimize teşekkür ettiler.
tebrik