Sevgili öğrencilerimiz,
Bu yıl 2.cisi düzenlenecek olan İlahiyat Fakültesi Öğrenci Sempozyumu için katılım sağlayacak öğrencilerimiz için ücretsiz üniversite servisimiz 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi ve Pazar sabahları saat 08.45 te Hundi Hatun KYK Kız Öğrenci yurdunun önünden kalkacak ve Ahmet Cevdet Paşa KYK Erkek Öğrenci Yurdundan ise saat 08.50 de öğrencilerimizi alacaktır.
Sempozyuma katılacak öğrencilerimizin servis saatlerine riayet etmesi önemle duyurulur.
servis saatleri