- Anasayfa
- Sayfalar
- Öğrenciler İçin Kurumsal Hizmet Anketi
13/06/2024 12:42:48 - 13/06/2024 12:42:48 - 108 Okunma
Üniversitemiz öğrencilerinin 2023-24 öğretim yılında yürütülen; üniversite genel hizmetleri, eğitim-öğretim ve danışmanlık hizmetleri, yemekhane ve kantin hizmetleri, kütüphane hizmetleri, bina, derslik ve çevre düzenlemesi, kültür, sanat, spor ve bilimsel etkinlikler, yönetime katılım ve iletişim alanlarındaki hizmetlere yönelik memnuniyetini ölçmek üzere kurumsal öğrenci memnuniyeti anketi hazırlanmıştır. Anketin sonuçları, üniversitemizin hizmet kalitesini arttırmak ve öğrenci deneyimini iyileştirmek için önemli bir yol haritası sunacaktır.
Aşağıda linki ve QR kodu bulunan anketi, derslerinizde duyurmanız, MS Teams vb. dijital platformlarıda paylaşmanız, öğrencilerin ankete katılımını teşvik etmeniz Üniversitemiz için öğrenci geri bildirimlerinin sağlanması açısından önem arz etmektedir.
Saygılarımızla
Anket QR kodu:
memnuniyet
![Google Plus](resimler/googleplus.png)